Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

VODNÍ STRÁŽCE 4

24. prosince 2008 v 13:34 | TYGRICICICEK |  Vodní strážce
Tak pokud se vám Vodní strážce líbí (což doufám že jo!!! XD) ... tak tu máte pokráčko :)

O: Shizune jen s otevřenou pusou zírala na hromadu lejster. Jejda … Promiň. Ale teď máme vážnější problémy." Řekla zadumaně Tsunade, sedla si za svůj stůl a začala něco psát na svitek. "O-o-o-o to nejde Hokage-sama …" koktala Shizune a dále s otevřenou pusou zírala na místnost schovanou pod haldou papírů. "A tak o co?" zarazila se Tsunade. "Já nevidím Tonton!" vykřikla vyděšeně Shizune.Už se hýbe !!!

Ťuky, ťuk! Ozvalo se z nemocniční chodby a do místnosti vešel Kotetsu a Izuma. "Zdravím." Usmála se na ně Sakura. Oba jí úsměv oplatili. "Máme tu mít nějakou práci." Šeptla Izuma a udiveně koukal na dívku ležící na posteli "Kdo-kdo …" koktal. "Kdo to je? Zeptal se za něj Kotetsu a šel k dívce blíže, aby si jí prohlédl. "To jako máme hlídat ji?" divil se "Vždiť je to ještě dítě …" vtom mu do toho vletěla Sakura "Je jí asi tak stejně jako mě! A to si piš, že bych ti ublížit dokázala!" křičela dotčeně, protože byla ještě vnímána jako malé dítě. "Jej promiň. Tak jsem to nemyslel!" bránil se Kotetsu. Izuma si mezitím prohlížel členy ANBU. "A co tady dělaj oni? To nás musí být tolik? Co se tu děje? Proč nás sem teda Kakashi poslal?" divil se. A to už Sakuře ruply nervy. "Tak a dost!" křičela "Já taky nic nevím! A ptám se snad někoho?" zuřila a nešlo jí zastavit "Prostě ji musíme hlídat a tečka! …" vtom jí chytli oba ANBU a jeden jí dal ruku přes pusu, aby jí zabránil v ječení. Když se Sakura uklidnila podívala se na lůžko. Její vytřeštěné oči teď soustředěně hleděli na pohybující se prst mladé dívky.

U hokage-sama:
Shizune se "potopila" do papírů a volala svého miláčka. Tsunade jí mlčky pozorovala a když jí začalo tikat obočí vykřikla "Kuchiyose no jutsu!". Udělala pečetě a chvilku na to se po místnosti plazili malí slimáčci. Zanedlouho byla v pracovně už jen jedna hromádka papírů, z které vykukoval růžový zkroucený ocásek. "Tonton!" Shizune radostně poskočila a pomáhala jejímu zlatíčku ven. "Tak…" Tsunade se sklidnila a po odvolání slimáků pokračovala "Myslím si, že už bysme se mohli vrátit k něčemu důležitějšímu." vzdychla. Poté vytáhla znovu svitek a psala dál. "Hai Hokage-sama." řekla potichu Shizune a celá zrudla. Tsunade dopsala. Zavřela svitek a podala jí ho. Shizune na ni zmateně koukla a když si toho Tsunade všimla řekla unaveně "To pošli feudálnímu pánovi.". "A spěchá to?" zeptala se Shizune, aby věděla jakého ptáka má tímto úkolem pověřit. "Pokud se strážkyně ještě neprobudila a nemá to brzo v úmyslu tak ne …" šeptla Tsunade a začala s papírováním, aby se ty dokumenty nemusely zase sbírat.

Mezitím v nemocnici:
"Ááá!" neudržela se Sakura a vykřikla "Ona se hýbe!" ječela dál. "Bože ženský!" prohlásil jeden z ANBU, když v tom začala dívka otevírat oči a z jejích úst vycházel chraplavý zvuk. "To chce vodu!" napadlo Izumu a udělal svoje vodní jutsu. Kotetsu popadl prázdnou vázu (sehraná dvojka XD) a nabral do ní tu přivolanou vodu, ale pak se zasekl. "Já k ní nejdu …" vypadlo z něj nakonec. Sakura se ďábelsky koukla na jednoho z ANBU, až se jí oči zablýsly a řekla "Ach jo … chlapy!". Přitom přišla k Kotetsuovi, vzala mu vázu z ruky a upalovala přes pokoj k dívce. Jenže k její smůle zakopla o konec koberce ( šmajrá koberec v nemocnici XD co to kecám XD nu což XD) a všechnu tu vodu chrstla dívce do obličeje.


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ... T.A.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Další díl bude, až ho přepíšu ze sešitu na kompík
a hlavně až to napíšu do sešitku XD 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama