Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

VODNÍ STRÁŽCE 3

24. prosince 2008 v 13:33 | TYGRICICICEK |  Vodní strážce
3. ČÁST ... doufám, že si ji užijete ;)

O: "Můžete se spolehnout Hokage-sama!" usmála se nakonec. "Dobrá. Počítám s tebou." Přikývla Tsunade "Ale kdyby se cokoliv dělo … teda hlavně kdyby se probudila … dej mi okamžitě vědět! A buď opatrná, i když tě tu budou chránit ANBU, nikdo nemůže říct, co se stane, když strážce otevře oči." Dodala a zamířila ke dveřím. A přestože měla Sakura mnoho otázek, nechala ji odejít bez jediné odpovědi. Tiše vzdychla. "Tohle asi bude na dlouho." Prohlásila tiše a sedla si na křeslo, ze kterého měla dobrý výhled na postel s dívkou a čekala.Návrat týmu Gai

"No jestli se mílím oběhnu KONOHU 500x po rukou!!!" (už asi víte kdo to řek ne? XD) zvolal na svoji skupinu Gai a jeho zuby se zableskly. Právě přišli po dlouhé a náročné misi a Gai se vsadil, že se za tu dobu co tady nebyli, určitě stalo něco zajímavého. "Ježíííš! To sou zas blbý sázky." Zakňučel Neji a hned potom, co prošli vstupní branou, odbočil domů, aby to nemusel poslouchat. "Hoj! Hoj!" ozval se Izuma z jejich hlídačské budky. "To jste už tady?" zeptal se přátelsky Kotetsu. "Áááá!" vyletěl Gai a běžel k nim "Jsme tady a připraveni na další misi …" "Ehm! Ehm!" upozornila na sebe Tenten a když jí Gai uviděl, opravil se " Mno možná si ještě trochu odpočinem. Ale na tom nezáleží! Povídejte co se tu dělo za dobu co jsme byli pryč na misi?" vyzvídal. "No já o ničem nevím, ty snad jo Izumo?" "Ne já taky …" "Zdravím!" usmál se na všechny Kakashi, který se objevil z ničeho nic v kouři před ostatními. "Á … můj věčný rival!" usmál se také Gai. Kakashi si ho ale jako vždy nevšímal a povídal dál … "Mám pro vás dva misi …" Izuma a Kotetsu na něj udiveně koukali. "Nebojte! Budete dělat úplně to stejný, akorát na jiném místě." Uklidňoval je. "Cože? A kdo bude hlídat bránu?" ptal se Izuma. "A proč máme jít zrovna my?" přidal se Kotetsu. "Protože jsem nenašel žádné členy ANBU. Ale o to se teď nestarejte a upalujte do nemocnice … pokoj č. 246 … tam se aspoň něco dozvíte." Vtom se ale zarazil, když si vzpomněl na nic netušící Sakuru a dva neupovídané členy ANBU. "No teda aspoň doufám." Dodal. Kotetsu a Izuma přikývli a už běželi do nemocnice. "Tak o bránu se postarám já … stejně si budu většinu času moct číst." Řekl Kakashi a skočil přes "pult" do strážnické budky. Na to se ozval znovu Gai. "Á … nemohu tě tu přece nechat samotného." A skočil za Kakashim. "Co? Počkej … e-e-e …" mumlal zaraženě Kakashi "Nemáš jít náhodou odevzdat Hokage-sama zprávu o misi?" snažil se zachránit. "Zprávu může odnést Lee! Jak už jsem řekl … nemohu tě tu přece nechat samotného … to by ode mě bylo nehezké." Zasmál se. Lee se chtěl zeptat Tenten jestli nepůjde s ním, ale ta se mezitím vytratila, tak vyrazil sám. "Tak co se tu zatím dělo?" zeptal se zvědavě Gai, když byl už Lee z dohledu. Kakashi se usmál "Celkem nic, až na to že má Konoha po dlouhé době zase strážce." Řekl klidně. Gaiovi spadla pusa. "A kde je? Jak vypadá? Jaký má element? Kolik mu je? Kdy a kde se oběvil? …" začal chrlit na chudinku Kakashiho jednu otázku za druhou. Ten však vůbec nevnímal, protože si četl. Když si však všiml koutkem oka, jak si Gai trhá vlasy, řekl "Cože? Říkal jsi něco Gaii?" a četl dál. V té chvíli to už Gai nevydržel a pádil trénovat, aby se uklidnil.

Mezitím u Tsunade-sama:
"Á konečně!" oddychla si Shizune, když narovnala poslední štus dokumentů na Tsunadin stůl, který se pod tou váhou už začínal prohýbat. "Chrochro!" ozvalo se z chodby a do místnosti přicupitala Tonton. "Tak drahoušku, teď už mám na tebe čas." Usmívala se Shizune. V tu chvíli ale vrazila do své pracovny Tsunade a práskla dveřma. Samozřejmě se pracně sesbírané dokumenty znovu rozsypaly a v místnosti bylo slyšet tisíce šustících papírů snášejících se na podlahu. Shizune jen s otevřenou pusou zírala na hromadu lejster. Jejda … Promiň. Ale teď máme vážnější problémy." Řekla zadumaně Tsunade, sedla si za svůj stůl a začala něco psát na svitek. "O-o-o-o to nejde Hokage-sama …" koktala Shizune a dále s otevřenou pusou zírala na místnost schovanou pod haldou papírů. "A tak o co?" zarazila se Tsunade. "Já nevidím Tonton!"


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ... T.A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama