Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

VODNÍ STRÁŽCE 2

24. prosince 2008 v 13:30 | TYGRICICICEK |  Vodní strážce
DALŠÍ DÍL !!! ... Je sice TROCHU kratší :D ... ale snad se bude líbit ...

O: (jako malé opakování abyste vedeli asi tag co bylo minule XD) Chvíli bylo ticho a všichni hleděli na zaraženou Tsunade, které něco šrotovalo v hlavě. Po delší pauze se Kakashiho zeptala. "Jsi si jistý, že to byl TEN znak? Nemohl jsi se zmýlit?" Kakashi zavrtěl hlavou "Ne, nemohl. Je to určitě strážce!"Nedostatečná ochrana aneb Sakura pořád nic nechápe ...

V Tsunadině pracovně bylo chvilku ticho. Shizune dosbírala papíry a položila je opět na stůl před stojící Tsunade. PRÁSK! Hokage bouchla pěstí do stolu a všechny papíry se zase rozletěli. (chudinka Shizune XD) "Áááá!" vykřikla Shizune při pomyšlení na pracné sbírání papírů. "Ups. Promiň." Zasmála se Tsunade. Hned nato se obrátila k Sakuře, která pořád vůbec nevěděla vo co GO, a řekla jí přísně "Doveď mě k ní!" "Hai Hokage-sama!" řekla Sak a vyšla z pracovny. Hned za ní Kakashi (čtoucí zase knížku XD) a potom Tsunade. Jenom Shizune musela zůstat a sbírat papíry.

Znovu v nemocnici:
V pokoji ležera už zase neznámá dívka v bezvědomí a kolem ní stáli dva členové ANBU. Všude byl klid. BUCH! Do dveří vrazila Sakura, za ní nakoukl Kakashi a nakonec do místnosti vlítla Tsunade. "Hokage-sama!" pozdravili jí ANBU a stoupli si do pozoru. Tsunade se obrátila na Kakashiho schovávajícího se za knížkou a řekla přísně "Dva ANBU nestačí! … Sežeň ještě minimálně další dva!" "Hai!" vykřikl Kakashi a zaklapl knížku. Poté upaloval pryč. "Hokage-sama … jestli se vás mohu zeptat … co je ten strážce zač, když na něj nestačí ani dva členové Anbu?" zeptala se Sakura a koukala udiveně na mladou spící dívku, které se všichni tolik báli. "Na to ted není čas! Je to dlouhé vyprávění." Odsekla Tsunade "Musím kvůli ní zařídit spoustu věcí a navíc mám skluz v papírování.". Zhluboka se nadechla. "Sakuro, můžu tě o něco poprosit?" "Samozřejmě Hokage-sama." Přikývla Sak. Tsunade se smutně usmála a pokračovala. "Nemám teď nikoho v Konoze komu bych důvěřovala natolik, abych mu svěřila tuhle misi." "Jakou misi?" skočila jí do toho Sakura. "Potřebuji, aby ses postarala o našeho vodního strážce." dořekla tiše Tsunade. Sakura se podívala opět na dívku. Ležela jen tak nevině na posteli a všichni kolem ní chodili jako by měla každou chvíli vybouchnout. "Můžete se spolehnout Hokage-sama!" usmála se nakonec. "Dobrá. Počítám s tebou." Přikývla Tsunade "Ale kdyby se cokoliv dělo … teda hlavně kdyby se probudila … dej mi okamžitě vědět! A buď opatrná, i když tě tu budou chránit ANBU, nikdo nemůže říct, co se stane, když strážce otevře oči." Dodala a zamířila ke dveřím. A přestože měla Sakura mnoho otázek, nechala ji odejít bez jediné odpovědi. Tiše vzdychla. "Tohle asi bude na dlouho." Prohlásila tiše a sedla si na křeslo, ze kterého měla dobrý výhled na postel s dívkou a čekala.


POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ... T.A.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama