Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

VODNÍ STRÁŽCE 1

24. prosince 2008 v 13:29 | TYGRICICICEK |  Vodní strážce
Tááááááákže tohle je moje první povídka celej ten svazek povídek se jmenuje "VODNÍ STRÁŽCE" ... nebudu prozrazovat vo cem to bude XD (sama jeste poradne neim XD) ... jinak děj se odehrává v době kdy Naruto odešel na 2,5 roku (proc to mám takhle blbe napsany ? XD) trénovat s Jirayou ...právě v té době není v Konoze mír jak jste si všichni asi mysleli takže začínáme ...

P.S. Celý tento svazek je věnován mím kámoškám ELDESTCE a LENIŠŠŠCE! …

Neznámá dívka aneb hrozí něco Konoze ?

Byl krásný jarní den v Konoze. Po včerejší bouřce všude voněla zalitá tráva a zpívali ptáčci. V ten den, už brzy ráno,se po (ještě spící) Konoze procházel Kakashi čtoucí (jako obvykle XD) knížku za pochodu. Šel parkem a zamířil až k Západnímu jezeru."krásný den." hluboce se nadechl, sedl si na trávu a opřel se zády o strom."To je paráda, naruto je pryč a já si můžu jen tak číst a odpočívat." Na to se zadíval na třpytící se hladinu jezera. "Cože?!?" vylítl a skočil do vody pro tělo mladé dívky, které plulo po hladině.Když dívku vylovil ( XD ) zděšeně vyjekl při pohledu na její přívěšek na krku. "Co? Jak-jak-kdy-co...?" koktal. Když se uklidnil vzal dívku do náručí a utíkal s ní, co mu síly stačily, do nemocnice.

V nemocnici:
Zrovna tam byla Sakura na brigádě a tak se začala o nebohou dívku hned starat. "Proboha sensei! Co jste s ní dělal? Je v bezvědomí!" řvala na něj. "Já?" vyštěkl Kakashi "Já jsem ji našel, když už plavala na hladině!" bránil se. "Dobrá tedy..." sykla Sak. Položila dívku na nosítka a pokynula vedle stojícím zdravotníkům, aby jí odnesli na pokoj. Kakashi zuřivě přemýšlel, že přeslechl i řev zdravotníků, kteří děvče odnesli. Sakura ale zareagovala a běžela se podívat, co se stalo. "Sensei!" vykřikla vyděšeně z pokoje a její hlas se linul celou nemocnicí. Kakashi se konečně probral z tranzu a vyběhl za ní. Když se vynořil ve dveřích a podíval se na prázdnou mokrou postel, bylo mu jasné, že se nemílil. "A sakra!" sykl Kakashi a upaloval k Hokage-sama. Sakura to už vůbec nestíhala a jen nechápavě něco blábolala. "jak-co-ta voda-jak- ... kde je ta dívka?" kdyz se vzpamatovala rozhodla se, že musí zjistit co se děje a tak vyběhla za Kakashim. Ještě se ale zastavila ve dveřích a řekla zdravotníkům "Prohledejte to tu všechno a najděteji! Ješte sice nevím o co tady jde, ale zjistím to! A do té doby ať už tu je!" a zmizela.

Za chvíly u Tsunade-sama v pracovně:
Kakashi vrazil dovnitř pracovny Hokage-sama, která se ho tak lekla, že schodila všechny formuláře ze stolu. "KUSO! (sakra)" vykřikla a koukla vražedně na Kakiho. Shizune stojící hned vedle ní se snaží zachránit situaci a začne sbírat papíry ze země. "Gome! (něco jako sorry ) vyloudí ze sebe Kakashi s úsměvem, ale pak zase zvážní. "Hokage-sama mám pro vás důležitou zprávu." a ještě než to stihne doříct, vletí do místnosti Sakura a křičí "Máme ji sensei! Máme ji!". Tsunade, které právě došla trpelivost, zařvala snad přes celou Konohu "Tak o co tu sakra de?!? Co se stalo!?!" Všichni v místnosti jakoby zkameněli, když uslyšeli její hromový hlas. Jako první se probudil Kakashi a snažil se to co nejrychleji vysvětlit. "Našel jsem dívku, asi tak stejně starou jak Sakura. Plavala v bezvědomí na hladině Západního jezera. Až když jsem jí vylovil, všiml jsem si znaku." Sakura mu hned skočila do řeči. "Jakého znaku sensei?" vyzvídala. Chvíli bylo ticho a všichni hleděli na zaraženou Tsunade, které něco šrotovalo v hlavě. Po delší pauze se Kakashiho zeptala. "Jsi si jistý, že to byl TEN znak? Nemohl jsi se zmýlit?" Kakashi zavrtěl hlavou "Ne, nemohl. Je to určitě strážce!"

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ ... T.A.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama