Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

1. VÁNOČNÍ POVÍDKA 2008

24. prosince 2008 v 13:47 | TYGRICICICEK |  Jedno dílné tygricicicek
TÁÁÁKŽE ... MOJE PRVNÍ POVÍDKA NA NĚJAKÝ SVÁTEK ... TED ZROVNA VÁNOC (KUPODIVU XD) ... TAK SE POHODLNĚ USAĎTE A ČTĚTE ...

P.S. Tentokrát to bude spíš romantika ...

(věnováno všem lidičkám co jsou na Vánoce sami )KDYŽ PADÁ HVĚZDA


"Naruto!!!" zařvala Sakura při další Narutově zvrhlé nabídce na přežití Vánoc a vrazila mu (dnes uz několikátou) facku. "Ale Sakura-chan!" zkoušel to pořád Naruto. "Ne! Už jsem řekla!" křičela na něj Sak a odcházela nasupeně pryč. Naruto si opatrně mnul jeho rudou bolavou tvář a něco si pro sebe mlel. Když už bolest nebyla tak strašná otočil se na patě a šel na rámen. Bylo právě 24. prosince ráno a on ještě neměl nikoho s kým by strávil Vánoce. "Mno co ... tak budu v Ichiraku! Toho se stane." uklidňoval se cestou a kopal do malého kamínku. A protože si tak kopal vůbec nedával pozor na cestu, a jako by to snad osud chtěl vrazil do postavy oběšené dárky, které po jeho nárazu osobu uplně zasypaly. "Eh ... Gomenasai" omlouval se Naruto a hrabal se ze závěje sněhu. Když se vyhrabal a začal vyprošťovat osobu z hromady dárků. Kdo to byl? Hinata! ... "Eh... Ahoj naruto-kun" šeptala dokud úplně nezrudla. "Jé ahoj Hinato." smál se Naruto a pomáhal jí na nohy. Jenže jak byla Hinatka tak šíleně lehká vyletěla jak šíp a přistála mu v náručí. "Já ... ehm... Naruto-kun" mumlala a pak omdlela. "Co to s ní je pořád?" divil se Naruto. Chvíli nevěděl co dělat ale nakonec s Hinatou v náručí udělal pečetě a udělal si stínové klony. Ti vzali dárky a s ním zamířili k domu Hyugů. Když tam všichni dorazili jeden z nich se odvážil zaklepat (boužel ne opravdoví Naruto :D … srab :D). Chvilku to trvalo, ale nakonec se za otevírajícími se dveřmi oběvil Neji, který když spatřil Naruta se spící Hinatou v náručí a s jeho klony držící tuny dárků za zády, nezmohl se na slovo. "Ahoj Neji. Jak se vede." snažil se ho uklidnit Naruto, ale Neji byl pořád mimo. A tak ho jeden z klonů odstrčil od dveří a všichni vešli. Netrvalo dlouho a Naruto našel Hinatin pokoj. Položil jí na postel a přikázal klonům, aby ty dárky položili k ní. Pak je odvolal a odešel z místnosti. Ale ještě předtím se kouknul smutně na Hinatu a zašeptal "Veselé Vánoce." Cestou z domu potkal pořád zaraženého Nejiho a tak ho jen obešel a mířil si to znovu na ramen.

V Ichiraku:
"Ještě jeden rámen prosím!" obědnával Naruto. "Ale notak. Co se děje?" staral se prodavač a podával mu další obědnanou mísu. "Ále..." mávnul rukou Naruto "Nemám s kým strávit Vánoce." syknul a už do sebe házel ramen. "Ááá ... ten je dobrej." chválil když ho dojedl a v tu chvíli ho někdo chytil za rameno. Otočil se teda a spatřil červenající se Hinatku. "Hinato co tady děláš?" divil se. Hinatka se mile usmála a začala si hrát se svími prsty. "Mno víš ... já jsem tě přišla pozvat k nám na Vánoce." vypadlo nakonec z ní. "Cože? To přece nemůžu ..." protestoval Naruto. "Ale ty musíš! Udělej to pro mě. Za to že jsi mi dnes tak pěkně pomohl." zkoušela to ještě Hin a tentokrád tvrději než u ní bylo zvykem. Díky tomu se Naruto rozhodl. "Tak dobře teda." špitl. Zaplatil prodavači za ramen a šli, když v tom to Hinatě uklouzlo po ledu a padala. Naštěstí ji Naruto chytil a přitáhl si ji k sobě. "Musíš dávat pozor." řekl tiše a koukal do Hinatiných nádherných očí. Přitom cítil takový divný lechtivý pocit. Hinatka trochu zrudla, ale pak se nechala unést okamžikem a dívala se do Narutových krásně modrých očí. Jako první z nich se vspamatoval Naruto. "Mno už bysme asi měli jít. Začíná se stmívat." zašeptal a pustil Hinatu, ikdyž se mu vůbec nechtělo tento okamžik rušit. "Máš pravdu." řekla zklamaně Hinata a šli dál.

Znovu u Hyugů:
Když Hinata otevřela dveře a pozvala Naruta dál trochu se zasekl, protože čekal, že uvidí pořád nehybného Nejiho. Ale nikde po něm nebylo stop tak po chvíli vešel. Hinata ho vedla různými místnosti, až se před jednou zastavila. "Tady to je. Tady slavíme Vánoce. Už tam na nás čekají." řekla a mile se na Naruta usmála. Ten jí však úsměv neoplatil a když chtěla Hin otevřít dveře chytil jí za ruku a znovu (jak uz venku) ji k sobě přitáhl. "Hinato..." řekl tiše "musím ti něco říct ..." pak se ale zarazil. Přemýšlel jestli to má opravdu udělat a nakonec si to rozmyslel. Když bylo už dýl ticho ozvala se Hinata "Co jsi chtěl říct?" naléhala. "Já jen, že je to blbý. Já pro vás ani nemám dárky." vymyslel si rychle na to a pomalu ji znovu pustil. "Aha." řekla smutně Hin. "Ale na tom přece vůbec nezáleží." snažila se ho rozveselit. "Dobře teda." kývnul Naruto a vešli do místnosti. "Veselé Vánoce!" křičeli na nově příchozí všichni ostatní v místnosti. "Veselé Vánoce!" zakřičeli zase oni na ně. Nejdříve si šli všichni popřát veselé a šťastné a pak se podávala Vánoční večeře (neim jak je to na Vánoce v Japonsku ale jen tak tipuju XD že kapr a bramborovej salát to asi nebude XD). Po jídle se šli rozdávat dárky a jak Naruto už čekal, žádný nedostal. Pak k němu ale přišla Hinatka s malou taškou. "Na. Šťastné a veselé." podávala mu ji. Naruto nevěděl co na to říct a tak jen dárek přijal. Když nakouknul dovnitř začal se smát a Hinatka zrudla. "Líbí?" zeptala se ho. "Jo a moc děkuju." usmál se na ni Naruto a vytáhl divnou hnědou čepičku na spaní s babříma zubama a velkýma očima (tak už víme kde ji splašil XD). Když se všechny dárky rozdaly, vypařili se Naruto a Hinata ven na zahradu. Tam si sedli na lavičku a koukali na oblohu. "Tohle byli ty nejkrásnější Vánoce." špitl po chvíli Naruto a po tváři mu sjela slza štěští. Hinata se na něj jen tiše usmála a koukla znovu na oblohu. "Jé podívej padá hvězda! Přej si něco!" křičela. A pak se to stalo. Naruto jí chytil za ruku a dal jí ten nejkrásnější první polibek.

TYGRICICICEK


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 yamamoto michiyo♥tvoje sbnko♥ yamamoto michiyo♥tvoje sbnko♥ | Web | 24. prosince 2008 v 15:37 | Reagovat

vau supr povídka!!!

2 TYGRICICICEK (Aja Spring) TYGRICICICEK (Aja Spring) | E-mail | Web | 24. prosince 2008 v 21:30 | Reagovat

LÍBÍ? :) jů tak to jsem ráda :D teda doufám ze to nerikás jen tak :D

3 kima kima | 18. ledna 2009 v 20:23 | Reagovat

jo je skvělá!!

4 P3P P3P | Web | 18. srpna 2010 v 22:58 | Reagovat

jeeeeeeeeeeeej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama