Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

Sen nebo realita?-6

24. prosince 2008 v 19:14 | krikolka-hime |  Sen nebo realita?
No tak konečně už další dílek na světě :) xD no nevim xD
zdá se mi, že jsem to trochu přehnala xDDD
tak to berte jako special k vánocum ;)
další dílek bude: netusím.. já zítra odjizdim na hory a vracim se až 30.12..
pokusim se napsat neco kratsiho a jeste zitra to sem dat :)
tak komenty plsss :)))


---- KONOHA ----

"Ach jo, tak co? Kdo jde kam?" podíval se na kluky Neji. "Co koukáš na mě?" zeptal se Kiba. "Dobře, jdu za Ayrou" Neji se jen uškrnul. Všechny pohledy směřovali na Kibu. A tak proto radši už šel. Po chvíli se i ostatní rozdělili a šli za dívkami.
-----------------------------------------
"To je nuda. Kam jen šla?" .. mumlal si potichu Shikamaru. "Hledáš někoho?" zeptala se ho dívka, která seděla na střeše. Shikamaru jen zvedl hlavu. Oddechl si. Měl radost, že nemusí se dál obtšžovat ji najít. "Jo hledám, zrovna tebe" odpověděl. Nina se trošilinku začervenala a vykoktala ze sebe: "M-Mn-Mně?" ... "Ano tebe" řekl Shikamaru a v mžiku seděl vedle ní na střeše. (óóó xDD) Nina se ho až lekla. Po chvilce se Nina podívala na Shikamara. Shikamaru koukal na hvězdy. "Proč si mě hledal?" zeptala se ho a dívala se mu do oči. "Mám ti říct, že sraz je v 6:30 před HL. bránou." otočil se na ni a jejich pohledy se setkaly.
------------------------------------------
Aja ještě nebyla doma. Šla se kouknou ještě do obchodu s kunaiemi a shurikeny. Už byla na cestě domu, když se před ní zjevil Neji. Aja se zastavila. Prošla jen tak kolem něho. "Zítra buď před hlavní bránou v 6:30" řekl ji a opřel se o zeď nějakého domu. "A proč si přišel za mnou zrovna ty?" uraženě se ho zeptala. "A proč ne?" uškrnul se. Aja se k němu otočila.
Proč se musí zrovna ten nejhezčí kluk chovat takhle? pomyslela si a čekala co se bude dít dál. Nic se nedělo tak odešla. V tom ..... (xD)
------------------------------------------
Ayra byla už doma a seděla na postely a myslela na.. (koho asi? xD) . V tom něco uslyšela. Ohlížela se po pokoji. Později ji pak došlo, že to jde z venku. Roztáhla závěsy a otevřela okno. V tom ji spadl malinký kamínek do čela. "Ouu, gomeen Ayro" někdo zařval ze zdola. Ano, byl to ten na kterého právě myslela. (xD) Ayra si mnula čelo a koukala na Kibu. Kiba nechtěl říct, že šel za ní z vlastní vůle a tak si něco rychle vymyslel. "Já, no byl za náma Kakashi-sensei a chtěl abyjsme vam řekli že zítra máte být před hl. bránou v 6:30. A no šel sem kolem, zrovna venčím Akamara. Kde vůbec je?"dořekl a ohlížel se kolem sebe. "Akamara jsem neviděla" řekla Ayra."To ale, tohle Akamaru nikdy neděla, kde může být?" Kiba zpanikařil. Volal na Akamara ale všude bylo ticho. "Jdu dolu" řekla Ayra.
--------------------------------------------
"Hmmmm. Kde může k sakru být?" .. "Jestli ji nenajdu do 5 minut, jdu si dát Ramen." mumlal si naštvaně pod nos Naruto. Přešlo 5 minut a Samie nenašel, tak se vydal cestou k Ichiraku. Mezitím Samie už tam byla a zmateně koukala do svého rozjedenýho ramenu. "Ohayo! Jeden ramen staříku!" vešel Naruto dovnitř. Samie měla zrovna sousto v puse a když slyšela Narutuv hlas, začala se dusit. Naruto to zpozoroval a když zjistil, že je to Samie, vyjekl:" Hééj! Tebe hledám už hodinu!" Samie to však nepomohlo (xD) a dusila se ještě víc. V mžiku byl Naruto u ní a bouchnul ji do zad. "Naruto, ramen máš na stole" zavolala Ayame a zděsivě koukala co se děje. "Eh, donesu vodu" .. "Naruto, ty jsi takový .... ehem.. děkuji" řekla úplně modrá Samie. Naruto si vedle ni sedl. Nevěděl co říct, tak koukal do svého ramenu. "Není zač" řekl a pořád koukal do toho ramenu. Něco se mu nezdálo. Ayame donesla už vodu a samie začínala brát původní barvu pleti. "Naruto, nekoukej na ten Ramen takhle, nebo mě rozesměješ" řekla Samie.. "Ale když ...."
---------------------------------------------
Anko nebyla ještě doma. Seděla pod stromem, na kterým vždy trénovala s kunaiemi a trhala okvětní lístky. "Má mě rád, nemá mě rád. Má mě rád ... " počítala Anko."Kdo tě (ne)má rád?"(xD) zeptal se Kakashi, který ji konečně našel. Anko se jenom na něj podiveně (xD) podívala. Zahodial květinu. "Nikdo" odpověděla. Kakashi k ní přišel a v tu chvíli zapoměl co chtěl říct. "A co tady děláte?" zeptala se ho a přitom se koukala do země. "Zítra před hl.bránou v 6:30" .. "A co tuděláš ty? Neměla by ses na zítřek vyspat?" ... "No víte, já,... Já" začala koktat ..
---------------------------------------------

---- SUNA ----

Misheru se ještě nechtělo spát, stejnak už měla připravené věci a tak se rozhodla, že půjde ještě ven. Zrovna když byla před svým barákem tak viděla jak k jejímu domu běží Gaara. Když k ní doběhl, neměla ani páru o co jde. Dnešek se jí zdal úplně sjetej. (xDD) "Gaara-sama?"
"Misheru, změnily se plány" začal udáchaně mluvit Gaara. "Dostali jsme poštu z Konohy. Musíme vyrazit co nejdřív, tím pádem by se hodilo už teď" "Teeeeď?" vyjekla překvapeně Misheru. "Ano ale nemůžu najít nikde Temari" ... "Počkej, skočím si pro vybavení" řekla Misheru a v mžiku byla zpět. "Pomůžu ti" pověděla a rázem se oba dva rozběhli na jinou stranu. Přešla půl hodina a ani jeden Temari nenašeš. Oba to už vzdali, tak se pomalu vraceli na místo, kde se rozešli. Misheru to vzala skratkou a když byla u jednoho domu, uviděla za rohem stín. "to bude určitě Temari" radostně zašeptala Misheru. Misheru a stín se stále přibližovali k sobě. když... Vyskočili na sebe dvě postavy. "Mám tě!" zakřišela Misheru. Ale... Nebyla to temari ale Gaara! Oba na sebe vylekaně koukali. Nastalo trapné ticho...
-----------------------------------------


---- AKATSUKI ----

ZÁCHOD Č. 1 xDD
"Padej dovnitř" zašeptal Itachi a chytl Tifu za ruku. Strčil ji do místnosti a s rychlosti blesku zavřel.
"Deidaraaa. Drž hubu" zařval na něho potichu (to jde? xD) Itachi. Deidara se jenom vražedně podíval. Bylo ticho, nikdo ani nemukl. Až skoro ani nedýchali. Kroky byly čím dál blíž. Blíž. A blíž.
Najednou se zastavili. Všichni čtyři čekali co se bude dít.. Ale ono nic. "Asi už je pryč" prohlásil Deidara a podíval se na všechny. "Fajn" řekl Itachi, vzal do ruky štětku (xD) a dal ji Tife do ruky. "Coooooo???????" vyjekla na celej úkryt Tifa. "Snad si nemyslíš, že s tím budu vyplachovat záchody" .. "Mno, abych řekl pravdu... To teda budeš!!!" vražedným tónem řekl Itachi a pousmál se."Já si beru umyvadlo" prohlásila šťastně Yumi, protože byla ráda že nemá aspoŇ ten záchod. "A Deidara vytře!" dodala když už stála vedle umyvadla. "Tak to si jenom myslíš" odvrl ji.
Celý tento rozhovor poslouchal za dveřmi Pein. V tu chvíli litoval, že má v organizaci takový blby. Taky k tomu stačilo, když se podíval na obrácené dveře.
Tifa stála jak socha a ani se nehnula, Yumi se snažila pustit vodu a Deidara se taky ani nehnul.
"Tak fajn" vzala Tifa štětku a začala se šťourat v záchodě. (gomeen Lásko xDDD)
"Joooooo! Mám to" radostně vyjekla Yumi a začala téct voda. Však do toho vložila trochu více síly a vytriskla voda. V místnosti bylo rázem všechno mokrý. "Můůůj účes" zařval Deidara. Všichni se snažili aby je to co nejmíň zasáhlo.Tifa upustila štětku do záchoda a uklouzla. Spadla na záda a nemohla se hnout. Deidara se snažil dostat ke dveřím a v tu chvíli taky uklouznul a strčil do Itachiho, který jenom stál a nevěřim svým očím. Rázem Itachi spadl na Tifu. (ou jééé xD)
Pein vzal za kliku. Všichni se otočili. V tom byl Pein celý od vody. Voda mu triskala jak na tělo tak i na celý obličej. Musel i zavřít oči, páč nebylo přes to nic vidět. Yumi se nějak podařilo to všechno dát dopořátku. Ucpala to. (xDDD) V tu chvíli všichni byli zticha jak hrob a jenom koukali na Peina. Až si Itachi uvědomil, že ......

ZÁCHOD Č. 2 xDD

No, tady se taky nic moc nedělo. Všichni byli celou dobu zticha a jen na sebe koukali. Později pak poslouchali přes dveře co se děje na druhé straně uličky. "OMG vždyť je tu voda!" řekla Mey, když šlápla do kaluže vody, která se k nim dostala pod dveřma. Ariko se jenom začala smát.
Protože byla červená jak rajče a chtěla nějak zpestřit atmosféru. Mey a Sasori na ni jenom znuděně koukli. "Jsi v pohodě?" zeptala se ji Mey. "J.Ja??.. jo jsem." odpověděla Ariko a radši se přestala smát. "Ariko. My víme že jsi do Sasoriho, ale až tak trapčit si nemusela" řekla Mey a přitom na ni mrkla. Sasori se na Ariko míle podíval. Ariko zčervenala ještě víc." "Nestarej se o mě" jenom odpověděla. Aby se nemusela cítít ještě trapněji vzala mop a začala vytírat tu kaluži na zemi. (xDD) Oba dva nevěřícně na ni čučeli. SAsori se ji chtěl zastat "No, tak ty bys měla vzít houbičku a utřít sprcháč." do slova jasně řekl. "Snad si nemyslíš že ... " nedopověděla. "Přesně tak. Myslím a měla bys začít, protože Pein je před dveřma" Mey se na něho vražedně jenom podívala. Jako *nepřej si mě!*. Ale věděla že to Sasori myslí vážně.. "S radostí" schválně zakřičela aby ji slyšel Pein a falešně se usmála. Ujala se hadru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pájulka:)LovEEe Pájulka:)LovEEe | Web | 24. prosince 2008 v 19:18 | Reagovat

Šťastné a Veselé Vánoce a pod stromečkem hodně dárečků:)

2 Hiki Hiki | Web | 24. prosince 2008 v 19:42 | Reagovat

vesele vanoce a stastny novy rok a prosim hlasnes na http://wickey.blog.cz/0812/sond-hlasujtee#komentare

3 Tifa -> Tvoje SBčko <-♥♥♥:D heh friends4ewa:D krikolka-hime :D Tifa -> Tvoje SBčko <-♥♥♥:D heh friends4ewa:D krikolka-hime :D | Web | 24. prosince 2008 v 19:47 | Reagovat

jeeeeeeeeeeeeejooooooo to uz co za haluz cast:D:D pekne daj sem dasiu:D a one aj ja som rada ze je mi lepsie ale zeby to bolo super nemozem povedat:Da to stym ze si nic nove neitala:D no snazim sa napravit prave mam rozpisanu cast sme uz raz take:D takze ak sa dokopem to dopisat bude to tm dnes:)))))hhe inaksie pochval sa co si dostala,:)

4 TYGRICICICEK (Aja Spring) TYGRICICICEK (Aja Spring) | E-mail | Web | 24. prosince 2008 v 19:55 | Reagovat

jůůůů super čáááást :D

5 Tifa -> Tvoje SBčko <-♥♥♥:D heh friends4ewa:D krikolka-hime :D Tifa -> Tvoje SBčko <-♥♥♥:D heh friends4ewa:D krikolka-hime :D | Web | 24. prosince 2008 v 20:21 | Reagovat
6 Samie-chan ♥ Tvoe SBénko ^-^ Samie-chan ♥ Tvoe SBénko ^-^ | Web | 25. prosince 2008 v 12:47 | Reagovat

Upa super část XD OMJ takovej trapaas XD Pokraačkoo ;D

7 Anko Mitarashi Anko Mitarashi | E-mail | Web | 25. prosince 2008 v 12:57 | Reagovat

dobreeeeeeeee XDDD vtipnéééééééé je to mooc coool tyy Pein to zase schytal to je nej! XD a taky se mi líbilo to : trénovala s kunaiemi a trhala okvětní lístky xDDD

twe to aby byl ten strom za chvíli oškubanej XDD jen tak dál XD

8 Ayra chan ----> ♥♥♥Tvoje eSBecko♥♥♥ Ayra chan ----> ♥♥♥Tvoje eSBecko♥♥♥ | Web | 25. prosince 2008 v 18:22 | Reagovat

hustaa cast xD len tak dalej xD som zvedava xD a chudak pein ten to ma fakt krute xD

9 Nina-chan tvoje♥eSBéčko ktoré ťa loWuje♥ (ami) Nina-chan tvoje♥eSBéčko ktoré ťa loWuje♥ (ami) | Web | 25. prosince 2008 v 18:24 | Reagovat

čítala som to Nine-chan cez mobil a mocinko sa jej to loobilo a pozdravuje XD

10 Ariko Ariko | 25. prosince 2008 v 20:41 | Reagovat

kláááááááááásaa

11 *Yumi-chan* →Your SB← Loobim Ťa *Yumi-chan* →Your SB← Loobim Ťa | Web | 26. prosince 2008 v 7:35 | Reagovat

hehee..supeer :D Jak Dei krical, ze Moj uces xDD Som sa smala jak krava xDDD Kawaaai

12 Gaara_girl Gaara_girl | 26. prosince 2008 v 9:00 | Reagovat

muhehe xDDDDDD já sem tele xDDDDD skáču na Gaaru xDDDDDD goody dílek xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama