Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

Sen nebo realita?-4

24. prosince 2008 v 14:19 | krikolka-hime |  Sen nebo realita?
áááááá taková ostudaa... Lidíí.. moc se omlouvám,fakt moc.. je to strašně krátké
ale já za hodinu odcházím a už se musím jit pripravovat.. k tomu jestě neco dokresluju
no proste hamba x( vážně je mi to moc líto... Večer to skusím napravit..
ještě jednou gomeeen x(
Hlavně tobě Misheru... ty to máš vždycky nejkratší..

---- KONOHA ----

"Proč? Tohle je naše lavička jesli sis nevšimla" odpověděl Neji. "Joo?? A máš ji podepsanou?" zeptala se Aja. Neji se na ni podíval,nadzvedl obočí a řekl :"No jasně" opdověděl Neji. "Jo? a kde?" zeptala se ho Aja. Neji zvedl ruku a ukázal pod Aju. Aja se ohnula a podívala se. V tom ji Kiba postrčil a Aja spadla na zem. "Ty demente, co to mělo být?" podívala se na Kibu a nasraně se na něho podívala. "Sorry, ale když jsi se už přesvědčila že ta lavička je naše, tak jsem tě vyšoupl." odpověděl. "Tak to bylo od tebe ale hnusný!" přidala se do rozhovoru Samie, protože ji bylo líto Aji. Mezítím co Samie pomohla Aje se zvednout bylo ticho. "Holky jdeme" řekla Anko, protože tu s nima už díle nechtěla být. "Beru! Jdeme" přidala se Aja. "Zdrháte co?" zeptal se holek Kiba. "To si vymyslel sám?" zeptala se ho Ayra. "Jasně, co myslíš?" zeptal se ji. "No, já... um.. no myslím si, ž. že to nebylo z tvojí hlavy,proto" vykoktala ze sebe Ayra a ani to nestačila dopovědět. "Protože máš IQ menší jak mravenec." dokončila větu Nina.

---- SUNA -----

Misheru vyšla z místnosti. "Misheru počkej!" vyběhl Gaara a běžel k ní. "Gaara-kun?" otočila se.
Všimla si jak Gaara drží v ruce nějakej papír. Najednou se jejich pohledy setkali. "Ehm, no já ... vem si tohle a pak se uvidíme" řekl nervózně."Um, no okey" řekla a odešla

---- AKATSUKI ----

"Aby vám to nebylo líto, vy mu pomůžete" řekl Pein a podíval se na ně. Tifa,Mey,Ariko a Yumi nevěříčně koukali. "Pein. Zrovna jsi řekl, že máme pomáhat s uklízením záchodů, tadytomu ... Ehem... no Tadytomu?" řekla Yumi a ukázala na Deidaru. "Něco je nejasné? Jo a Itachi a Sasori budou na vás dohlížet" řekl. "A až to doděláte přijďte ke mě do ´kanceláře´, chci vám něco říct." pokračoval Pein. Otočil se a šel po schodech nahoru. "Jo a Deidara, prosímtě. Žlutý trenky tu nebudu tolerovat." zakřičel zeshora. V tom Konan se už zasmála. A běžela za Peinem. "Jéééžiš, co furt máte? Tak mám žlutý trenky no. Už i Konan se mi směje." řekl smutně Deidara. "To jsi dopadl co?" zeptal se ho Itachi. " No tak dělejte" řekl Sasori a naznačil aby Deidara a holky už šli. "OMG, Já nikam nejdu!" prohlásila Tifa a sedla si na gauč. "Dělejte!" zařval na všechny Itachi. Mey si povzdychla "Tak fajn" řekla a vyrazila. Bylo vidět že jí to taky vůbec netěší ale chtěla to mít už za sebou. Ariko šla hned za ní. "Yumi, snad nechceš nikam jít" zeptala se ji Tifa. "Kape ti na mozek? Taky nikam nejdu!" odpověděla Yumi. "Sasori, mohl bys?" zeptal se ho Itachi. "Ne, tohle po mě nechtěj... hm, tak fajn" odpověděl. Zvedl ruce a připojil své chakrové niťky na holky. Každou na jednu stranu. "Jdeme" řekl a usmál se. Holky se nadzvedly. "Hej, kterej MAGOR?" zařvala na celý úkryt Yumi. Obě dvě se otočili na Sasoriho. "Tak tohle si opravdu ODSKKÁČEŠ!!" zřvali na něj v stejnou dobu Tifa a Yumi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama