Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

Sen nebo realita?-3

24. prosince 2008 v 14:17 | krikolka-hime |  Sen nebo realita?
xDD tak no prosím nezabijte mě xD když já nemůžu xD
no tak.. Yumi-gomeen ae Deidara.. no chudák xD
xD Misheru, gomen že je krátká Suna.. ae příště je delší ;)
jinak ostatní xD doufým,že se vám bude líbit tato část ^^
příští až v pátek, páč zítra mám vystoupení s mažoretkami a roztleskavackami na staromaku xD
komentííky!! xD


---- KONOHA ----

Holky seděli na lavičkách a kecali.. Když po chvilce... "OMG" řekla Nina a podívala se vedle sebe.
Ostatní se otočili a neměli o moc lepší náladu. "Co ti tu chtěj?" zeptala se Samie a hrábla si rukou ve vlasech. "Co já vím, jenom doufám že projdou kolem" odpověděla Anko... Skupinka kluků.. jasněji řečeno: Shikamaru,Naruto,Kiba a Neji procházela kolem. Přešla je a po chvilce se jeden z nich otočil a zastavil. "Lol, snad jste si nemyslely, že jdeme k vám" řekl Neji a uškrnul se. "Mnoo po pravdě, je to docela velká náhoda, že jdete kolem a to tenhle park nikam nevede, nemyslíte holky?" řekla Ayra a všichni holky ji na to kyvli a zasmali se. "To si snad myslíš, že tu jsme kvůli vám?" odfrkl Kiba. "Neeee, ani nás to nenapadlo"odpověděla Anko a zasmála se "Víš ona je to moc..." Anko nedopověděla. "Ono je to moc namáhavé přemýšlet co?" dokončil větu za ni Shikamaru. "To mluví ten pravej" řekla Nina a začala se smát. "Tak to jsi trefila přesně Nino" řekla ji Ayra a dívala se na druhou skupinku... Všichni čekali co z nich vyleze... "Došli slova? Co? " zeptala se jich Aja. "Ne, proč myslíš?" zeptal se ji Neji. "No, tak zas tak blbý jako vy nejsme" drze odpověděla. "Kdo ti tu je blbý?" zeptal se Kiba. Naruto jenom přihlížel, páč byl trochu mimo. (jako vždy xD) "Aha, mozková porucha se nezlepšila co?" řekla Samie. "A cos čekala? Že se to u nich zlepší ze dne na den? " zeptala se Samie Ayra. "Spíše bych řekla že ani ne za uherskej rok" přidala se do rozhovoru Anko. "Hahaha, jste vtipný" řekla Naruto a otočil se a šel dál. Kiba ho doběhl a řekl "Naruto, kam chceš jít? Tam se nikam nedostaneš" Naruto se otočil na Kibu a nahodil vytřeštěný výraz. "Coooo? To tu jsme opravdu kvůli nim?" zeptal se ho. "Haha, ty jsi zase vedle, že? To víš že jo." odpověděl a vzal Naruta za triko a táhl ho zpět ke klukům. Shikamaru a Neji šli si sednout na lavičku kde byli holky. Kiba a Naruto na druhou lavičku. Už byli u laviček a sedli si na ně když Samie spustila: "Si děláte prdel?" zeptala se jich a koukla se na ty kteří seděli před ní. "Proč? Tohle je naše lavička jesli sis nevšimla" odpověděl Neji. "Joo?? A máš ji podepsanou?" zeptala se Aja. Neji se na ni podíval,nadzvedl obočí a řekl ....

---- SUNA ----

"Aha" řekla Misheru. "A kdy vyrážíme?" zeptala se.. "Půjdeme zítra odpoledne, takže ještě dost času" odpověděl Gaara. Misheru se na něj usmála. Gaara taky. "ehm, um,t-tak já pujdu" vykoktala ze sebe Misheru. "fajn" řekla Temari. Misheru vyšla z místnosti. "Misheru počkej!" vyběhl Gaara a běžel k ní.


---- AKATSUKI ----

"Brý ráno řekl" rozespalý Sasori co sotva viděl. "OMG, ty vypadáš" řekla Ariko. Za Sasorim vyšel Deidara a Itachi. "Co? Máš náký problém?" zeptal se ji Sasori. "Jóóó Sasori, to je radši nechtěj vidět po ránu. Nedávno jsem viděl Yumi a vypadala jak čarodejnice s další čarodejnicí dohromady" řekl a zasmál se. "Hm, lepší než aby mi byli viděl žlutý trenky" řekla Yumi a začala se šíleně smát. Všechny oči padli na Deidarovy žlutý trenky.. Tifa,Mey a Ariko dostali záchvat. "Ty we holky, tak z toho se budu dostávat dlouho" řekla Mey a smála se. Deidara celej zrudl a radši popošel do kuchyně. "No a co? Tak mám žlutý trenky. Nějakej problém?" vykřikl Deidara z kuchyně. Itachi a Sasori to taky nevydrželi a začali se potichu smát. Po chvilce Itachi řekl: "Tak to by stačilo ne?" zeptal se holek. "No.. vlastně... neeeeeee. Škoda že nemám u sebe foták." řekla Tifa. "Já ho mám v pokoji, ale pochybuju že ještě funkční." řekla a zasmála se,přitom se podívala na Ariko. "Já ti ho nerozbila, kolikrát to mám říkat?" řekla naštvaně. " Jo a .. heh.. slyšel jsem, že jste pěkně naštvali Peina." Vyšel z kuchyně Deidara s rohlíkem namazaným marmeladou v ruce. "Noo a jenom pro ... " nestihla Mey dopovědět větu.. Do místnosti přišel Pein. Holky ztichli a koukali se nenapadně na něj. "Aha, takže je to pravda" řekl Deidara, ukusoval rohlík a přišel vedle Sasoriho. Pein procházel pomalu kolem chlapcu do kuchyně. Přitom se ani jednou nepodíval na holky a nepronesl ani jediné slůvko. Sasori se otočil na Itachiho "Ten má zase náladu co?" šeptl. "Hm,zdá se že ... Hej koukni se na jeho plášť!" řekl Itachi. Sasori se strašně rychle otočil a přitom strčil do Deidary, kterej ještě jedl rohlík.. "Peine, bacha!" zakřičela Konan. Pein se otočil za Konan a zrovna stál vedle Deidary. Rohlík mu přistál v ksichtě. Holky který to všechno z dálky pozorovali .. ani jedna nemukla..

Co se bude dít? OMG, chudák Pein. To zase všichni schytáme

pomysleli si všichni. "Peine" povzdychla Konan a chtělo se ji smát. Jenomže nemohla.. "P-P.. P-en.. n-saama" vykoktal Deidara.. "Gomeen,Gomen Gomen" řekl. "Deidara" řekl Pein. "Umyješ všechny záchody co tu jsou a ať je to do hodiny hotové!" řekl klidným hlasem, Zdálo se, že je v klidu ale přitom v duši je chtěl všechny zabít, jenomže věděl že je potřebuje. "Tak to je LOL, lituju tě Deidaro xD těch záchodu je tu 10 " začala se smát Tifa a ostatní taky xD "Aby vám to nebylo líto, vy mu pomůžete" řekl Pein a podíval se na ně. Tifa,Mey,Ariko a Yumi nevěříčně koukali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama