Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

Sen nebo realita?-2

24. prosince 2008 v 14:14 | krikolka-hime |  Sen nebo realita?
no loool xD ty we.. vy mi dáváte xD
gomen... ale dneska jsem neměla vůbec fantazii :( a napady :(
proto to takhle dopadlo.. :(
Další dílek asi ve středu xD


---- KONOHA ----

Ayra,Nina,Aja,Samie a Anko stáli před dveřma. "Tak co? Kdo vejde první?" zeptala se Aja. "Boože, ty z toho zase naděláš." Řekla Samie a vzala za kliku. Otevřela dveře a vešla do místnosti. Zůstala stát. Všichni v místnosti se koukli na skupinku dívek. "N-Naruto?" zašeptala. Do místnosti vešla Anko. "Co oni tady dělaj?" řekla a ukázala prstem na tři ninji. "Ehem, ani jste nezaklepali a už máte řeči. Pojďte všichni dovnitř a vysvětlím vám to." řekla Tsunade. dívky vešli dovnitř a zůstali stát. "Naruto,Neji a Shikamaru tu jsou kvůli misi,kterou budete mít s nima. "S..s.s nima?" začala koktat Aja. "Ano, až příjdou ostatní, tak vám všechno vysvětlím." odpověděla. Ani ne za pět minut vešli do místnosti Lee,Kiba a Kakashi. Ayra se podívala na Kibu a zase rychle zpět na Tsunade. "Všichni? super. Takže jelikož jsme dostali zprávu od Jiraiy že se Akatsuki dali znova do pohybu a že míří do Ohnivé země,proto vám udělím tuto misy."
"Ayra,Nina,Anko,Kiba,Shikamaru a Kakashi. Vy půjdete na hranici ohnivé země a větrné země. Tam se setkáte s Kazekagem a jeho pár ninji. Vy ostatní co tu jste, vy se budete střídat při hlídkách hlavní brány." pokračovala. "Ehem, Tsunade-sama, děje se něco?" zeptala se Anko a přistoupila o krok blíže. Když se otočila viděla že stojí vedle Kakashiho.. Zase nenápadně couvla. "Ne, prostě udělejte co jsem vám řekla. Večer vyrazíte. Odchod!" řekla a ukázala na Kakashiho aby zůstal. Všichni se otočili a šli z místnosti. "Hmmm. Stejnak nechápu co mám dělat" řekl Naruto. "To nevíš nikdy" řekla drze Samie a zastavila se. "Auu, co děláš? Šibe ti?" narazila do ní Ayra. Naruto a ostatní se taky zastavili. "Máš s tím nějaký problém?"zeptal se Kiba a podíval se na Samie. Ayra si všimla že za ní je Kiba a začala se červenat. "A-A co se vůbec sereš do jejich rozhovoru?" dostala ze sebe Ayra. Strčila do Samie a ta se zase rozchodila. Dole na ně mezitím už čekali holky. "No hej, kde jste?" křičela na ně Aja. "Tu, nevidíš?" odpověděla Samie a nahodila nenapodobitelnej výraz. Holky se rozhodly,že ještě půjdou do parku. Po chvíli se zeptala Anko: "Co vás tak nahoře zdrželo vůbec?" "Ale, menší přátelskej rozhovor" řekla Samie a podívala se na Ayru. Došli do parku a sedli si na lavičku.Po chvilce"OMG" řekla Nina a podívala se vedle sebe.

---- SUNA -----

"Sem tu, Temari-san" řekla Misheru a přistoupila blíž. "Misheru, máme spolu s misi a ještě s Gaarou." řekla Temari. "Půjdeme na hranice a tam nám předaj Ninjové z Listové jeden list, který je velmi důležitý." pokračovala. Do místnosti vešel Gaara. "Gaara-kun? Ty nezůstáváš ve vesnici? Jsi přeci Kazekage!" otočila se a zeptala se ho. "Ano, sice jsem, ale nemám zrovna nikoho kdo by tam šel." odpověděl. Sedl si za stůl. Misheru se na něj stále koukala. "Potřebuješ něco?" Zeptal se Gaara a mile se usmál. "N-n.nne. V pohodě. Jenom,proč já?"odpověděla a zároven se zeptala.
"Protože nikdo jiný ve vesnici zrovna není, jsi nějak mimo" odpověděla za Gaaru Temari a začala se smát. "


---- AKATSUKI -----

Zastavili se přede dveřma. Konan vzala za kliku a otevřela. Vešla dovnitř a přistoupila k Peinovi. Teda, trochu dál od něj. (xD)
Pein držel ruce v pěst a koukal se na stůl. Asi deset minut nikdo necekl ani slovo. "Která z vás to byla?" zeptal se Pein. To už Yumi nevydržela a začala se smát. "Gomen Pein, ale já za to nemůžu, tak mě nezabíjej." řekla Yumi a potichu se smála. Vešla do místnosti. Za ni vešla Mey.
"J-Já za nic taky nemůžu" řekla a stoupla si za Yumi a koukala ji přes rameno na Peina. Pein měl stále sklopenou hlavu. "No já, ehem, já za nic taky nemůžu" řekla Ariko a vešla taky do místnosti. Konan se podívala na Tifu. "To to chcete svést na mě jo? Nemůžu za to že Ariko vyletěl hrnek z ruky" řekla Tifa aby se ospravedlnila. a vstoupila do místnosti též. Zavřela dveře. "Neee, Počkej Peine, já za to nemůžu, to Yumi do mě strčila" říkala. "Co to meleš? Nemáš mě lekat víš?" začala ječet Yumi. Začali se tam hádat. "TICHOOO!!!!!!!!" zakřičel Pein a rychle si stoupl. Vyletěl od stolu a chtěl.. no kdo ví co chtěl (xD) Ale Konan ho zastavila. Pein se posadil. "Yumi,Ariko"řekl. "Vy se zítra ráno seberete a půjdete do Suny. Přinesete mi jeden papír. Půjdou s vámi Deidara a Sasori."pokračoval. "A-ale" "Žádný ale! A Tifa,Mey,Itachi,já a Konan. My půjdeme do konohy." dopověděl. "Jděte!"řekla Konan. Holky odešli co společenské místnosti a sedli si všichni na gauč.
"OMJ, to jsme to schytali" řekla Mey. Tifa se otočila. Slyšela kroky,které se blíží. Ostatní se otočili za ní. "Brý ráno" řekl(a)..............

(xD pokráčko příště)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama