Prosím hlásněte za nás: ZDE,
ZDE a ZDE .. kujem za každý hlas :-*

Sen nebo realita?-1

24. prosince 2008 v 14:13 | krikolka-hime |  Sen nebo realita?
Mno... Hehe... nic moc.. vůbec se mi to nepovedlo xD
nečíst!!!!xD
jo a jenom xD příště by se tam měli objevit ostatní postavy. xDDD LOL---- KONOHA ----

"Ayra! Ayra! ... vstávej kruci už!!" křičela po ni Nina která toho měla už dost. "OMG Nina, proč mě budíš? Však je neděle!" okřikla ji. "No a? odpověděla.. "Ranní ptáče dal do skáče! .. Skus taky někdy být jak to ptáče" přišla do místnosti Aja. "No ty si mi tu vážně chyběla" řekla Ayra a otočila se a spala dál. Aja se nechápavě koukla na Ninu a zase na Ayru. "Ayraa!!!" zakřičela Nina a vzala ji surově peřinu. "Co blbneš? chceš abych chytla zápal plic? Laskavě mi ji okamžitě vrať!"začala šílet (xD) .. "No však ti ji už vracim. Klídek" řekal klidným hlasem Nina.
"Však Ayra,koukni se ven. Je tam tak krásně a holky na nás už čekaj!" přidala se do debaty Aja.
"No jo.. už vstávám" řekla znuděně Ayra..

-- PO 20 MINUTÁCH --

"Ááááááá. Konečně jste tu. Už bylo vážně načase" řekla Samie,která stála vedle Anko a opírala se o zeď budovy. "Nech si toho, někdo nám tu zaspal." řekla Nina a podívala se na Ayru. "No a co? Nemůžu za to,že je neděle a vy po mě chcete abych vstávala v 9 ráno!!" odvrkla. "Heh, Samie měla dneska taky problém se vstáváním" dodala Anko a začla se smát. "Tak proč že jsme se to sešli?" zeptala se Aja. "Noooo, víš, mám takový dojem, že máme jít za Hokage-sama." odpověděla Ayra. "Tsss. Další mise? Ona mě snad chce oddělat, to není možné" řekla Samie.
"Jen klid, to zvládneš" řekla Samie←(komu,čemu xD) se smíchem Anko.
"Tak jdem už?" Zeptala se dívčí skupinky Aja. Všechny kývli na souhlas a vyrazili.

---- AKATSUKI ----
-Ve společenské místnosti-

"Heeey, Yumi. Kam si mi kruci dala ten hřeben?" scházela ze schodů Tifa a řvala na celou místnost. "Nevím, asi jsem ho dala někomu" odpověděla Yumi, která seděla na gauči a četla časopis."Co si co dovoluješ dávat někomu můj hřeben??" zeptala se a stoupla si před Yumi. Nasraně se na ní dívala a čekala na odpověd.
"A heleme se, už se zase hádaj kvůli kravině" přišla do místnosti Mey a začala se smát.
"Příště buďte trochu méně hlučné, vzbudily jste Peina a ten nebude mít velkou radost" dodala.
V ruce držela Tifin-(ehem,doufám,že dobře vysklonovane xD) hřeben a pomalu si rozčesávala vlasy. "To je můj hřeben, dej ho sem!" Tifa popadla hřeben. "No vidíš, tak se našel" řekla Yumi a dál si četla. "No jo, jenomže to nemění nic na tom, že nemáš právo nikomu dávat moje vě.." nedopověděla. "Brý ráno" přišla z kuchyně Ariko a držela hrnek. Sedla si vedle Yumi a koukla se do časopisu, který si četla Yumi. Yumi nezpozorovala že tam sedí vedle ni Ariko a když se otočila lekla se jí tak že do ni strčila a Ariko vyletěl hrnek s čajem z ruky. "Holky bacha, hrnek letí" řekla Mey když zpozorovala letící hrnek. "Cooo?? Od kdy umí hrnek lítat?" Zeptala se Tifa a otočila se aby se podívala. Všechny dívky se otočili a co neviděli. "Holky, máme problém" řekla Yumi a zadržovala smích. "Co my? Vy máte problém!" řekla Tifa a koukala na Peina. Pein totiž přicházel zrovna do místnosti ve špatnou chvíli a celý obsah hrníčku mu přistálo na hlavě a na plášti.
"Tak tohle je naposled." řekla Pein a odešel po schodech nahoru. "Myslím, že má dneska dost" dodala Tifa a vypukla smíchy. Ostatní taky až všichni skončili na podlaze.

-- PO 15 MINUTÁCH --

Do místnosti vešla Konan. "Holky, máte přijít okamžitě za Peinem nahoru a být váma zadržuju smích, protože takhle nasranýho jsem ho za celou dobu neviděla." řekla.
Holky se na sebe podívali. Yumi odložila časopis a vyrazila. Všichni šli za Konan za Peinem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama